Akıllı Cep Telefonu

Uncategorized

Astroloji Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve öbür sema cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyen bir sema bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına doğrultu veren bir aralıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar genellikle Burç Yorumları adı altında mimarilır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt yerleri kabil kişisel detayları kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında selim adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve racon gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri ortada, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak görev alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Veladet hariktalrında farklı alanları simgeleme eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içre hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne kadar insanoğluın hayatlarına doğrultu veren bir disiplindir. Bugün birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine eke ilişki göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri yerine getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, genellikle tevellüt haritası yorumlamak, yabanlık analizi sahip olmak, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, sıhhat astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne kadar başarılı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Veladet haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt tarihine, saatine ve yerine bakarak hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin pekâlâ bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil başarılı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı bulunduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz ziyade marifet sahibi sürdürmek istiyorsanız, biraşırı terimle mukabillaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan şans grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt tarihine bakarak belirlenir ve biraşırı kişiye bakarak yabanlık ve gelecekteki olaylar üzerine marifet verebilir.

  2. Arslan Burcu: çoğu kez 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri ortada doğanlar bağırsakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöyiğit ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Veladet haritasında Kamer’ın olduğu burçtur. Kamer ıtır, bir kişinin birey yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil yaşlakin şekline nişan fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok ziyade marifet sahibi sürdürmek bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

Terim Demeı
Veladet haritası Bir kişinin tevellüt simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Veladet simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini anlatım etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine marifet verir.
Natal harita Veladet hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde davranış ederken bir başka gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere nişan edebilir.
Retrolar Bir gezegenin doğrultuünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmaslahatimlere nişan edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse bile, selim bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ati tahmini ve henüz dayanıklı çok sayfa üzerine marifet verme konusunda nispeten bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sosyalimleme.name.tr/ https://muzeziyaretcisi.name.tr/ https://zeytinisleme.name.tr/ https://gezgin.name.tr/ https://kapadokyaoteltavsiye.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma